• Facebook
  • Twitter
  • Instagram

email: biuro@moscone.pl

tel.  502 112 555,  512 012 936

98,6% klientów poleca nasze produkty

ROLETA

 RZYMSKA

-MODEL Prosty

WZORY OBSZYĆ/LAMPASÓW

   Roleta rzymska w systemie prostym nie różni się wiele od swojego odpowiednika- rolety rzymskiej w systemie klasycznym. Jest doskonałym sposobem na zasłonięcie okna oraz dekorację pomieszczenia.

   Roleta wyróżnia się brakiem fiszbin, czyli poziomych usztywnień. Po rozwinięciu materiału widzimy jedynie gładką powierzchnię tkaniny. W systemie prostym możliwe są różnego rodzaju delikatne załamania materiału. Jest to jednak efekt pożądany w tym systemie.

   Materiał mocowany jest do mechanizmu przy pomocy rzepu. Dzięki temu odpięcie go do ewentualnego prania jest bardzo proste. 

Roleta po całkowitym zwinięciu zajmuje ok. 21 cm. Zaleca się by została zamontowana minimum 21 cm powyżej wnęki okiennej, tak by nie przeszkadzała podczas otwierania okna.

  

   Do rolety dostępnych jest kilkaset materiałów o różnej transparentności z których wykonujemy osłony na dokładny wymiar. 

   

   W roletach rzymskich możemy zastosować różnego rodzaju obszycia lub lampasy które będą dodatkową ozdobą tych wyjątkowych osłon.

ZAMAWIAJ BESPOŚREDNIO U PRODUCENTA

Wybierając ofertę naszej firmy omijasz pośredników! Zyskujesz tym samym profesjonalną i pełną obsługę począwszy od pomiaru po montaż oraz produkty najwyższej jakości w przystępnej cenie. 

UMÓW SIĘ NA POMIAR

Przyjedziemy, zmierzymy, doradzimy oraz przedstawimy Ci wszystkie próbki materiałów.

moscone (17).png
moscone (18).png
moscone (21).png